Бесплатен превозот Домот Мажите Cufflinks Сјајни Едноставна Ткаенината Копчето црна cufflink
Ново

Бесплатен превозот Домот Мажите Cufflinks Сјајни Едноставна Ткаенината Копчето црна cufflink

DEN 191.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
930058
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
УФА

Избор на купувачот