Топла продажба 1PC Јаглерод Мува Риболовен Стап 2.7 M 4 Дел Риболов Прачка Линија wt 5/6# Мека Плута се Справи со Летаат Риболов Прачка се Справи со
Ново

Топла продажба 1PC Јаглерод Мува Риболовен Стап 2.7 M 4 Дел Риболов Прачка Линија wt 5/6 Мека Плута се Справи со Летаат Риболов

DEN 1653.00
DEN 3119.52

Во форма достапна за нарачката


Пакување Листа : 1 парче Риболов Прачка
Карактеристики :
висока густина 24 тон јаглерод влакна и E-Стакло композитни за голема моќ и чувствителност.
Исклучителна ree l седиште е направена од отпорен на Корозија ЦПУ Машински Алуминиумски
Три точка заварени нерѓосувачки челик водичи со керамички инсерти за употреба со плетенка или моно риболов линија и обезбедување на saltwater одобрени отпорни на корозија и моќта на контрола .
Мала тежина и преносни , лесно се вклопува во автомобил во багажникот, на брод или на ранец.
Различни големини и должини се достапни за слатководни бас риболов на пастрмка,
Топла продажба 1 PC Јаглерод Мува Риболовен Стап 2.7 M 4 Дел Риболов Прачка Линија wt 5/6# Мека Плута се Справи со Летаат Риболов Прачка се Справи со
Ако ви се допаѓа други Lenght или стил риболов,ве молиме
Посетете ја Нашата Продавница Дома, ве молиме -51.41 /комбо

Главните својства

Должина:
2.7 m
Тврдост:
Тешко
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
категорија:
Телескопски Риболов Прачка
Бренд Име:
SeaKnight
Број На Модел На:
ST05YG0006
Материјал:
јаглерод
Топ Дијаметар:
2.1 mm
врти риболов прачка:
врти риболов прачка
Должина:
72cm
Тежина:
108g
Метар:
2.7 m
Дел:
4

Избор на купувачот