20pcs/многу топла продажба се меша многу стилови 12mm мали Rhinstone Прилепува копчиња одговара snap копчето накит одговара кожа шарм нараквици
Ново

20pcs/многу топла продажба се меша многу стилови 12mm мали Rhinstone Прилепува копчиња одговара snap копчето накит одговара кожа

DEN 320.64

Во форма достапна за нарачката


1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга
2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/Кина Пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена. 2.ние обично брод вашата нарачка within7 дена во приемот на вашата исплата. 3.ние брод предмети преку EMS,DHL,FEDEX,или Кина Пост воздухопловната. 6.Кина Пост/Хонгконг пост,нормално земе 15-60 работни дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо. 2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки. 3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.
1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време. 2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.
1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail или chat на Trade Manager 2.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Главните својства

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Одговара 12mm snap копчиња
позлата:
Родиум Позлатен
Бренд Име:
Ysawena
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Дијаметар:
12mm snap копчиња
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Ѓумбирот Snap Копчиња
Големина:
12mm
Материјал:
Легури,Кристал

Избор на купувачот