12 КОМПЈУТЕРИ Поклопката Изберете Алатка Скршени Копче Отстрани Авто Locksmith Алатка за Повикување Extractor Поставите Заклучување на Хардвер се Справи со DIY Алатки
Ново

12 КОМПЈУТЕРИ Поклопката Изберете Алатка Скршени Копче Отстрани Авто Locksmith Алатка за Повикување Extractor Поставите Заклучување

DEN 132.00
DEN 173.76

Во форма достапна за нарачката


12 КОМПЈУТЕРИ Поклопката Изберете Алатка Скршени Копче Отстрани Авто Locksmith Алатка за Повикување Extractor Поставите Заклучување на Хардвер се Справи со DIY Алатки
Карактеристики :
100% висок квалитет.
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Црна
Висок Квалитет на Челична конструкција и Мека Карактеристики
Оригиналниот А+ Квалитетот На Поклопката Изберете Алатка Locksmith Алатка
Идеален за механичар и locksmiths да излезат скршени копчиња.
Брави ни овозможи со сигурност ние треба не само дома, туку нешто друго. Но секојдневна употреба на нашите клучеви
со текот на годините може да предизвика метал замор и кршење.
Обидувајќи се да се добие скршени копчето од заклучување може да биде незгодно. Ова е скршен копче за отстранување собата која е одлична за вашиот
дом или канцеларија и мора да се има за секој.
Тоа содржи 8 парчиња скршено копче за отстранување куки и 4 парчиња скршено копче за отстранување игли

Главните својства

is_customized:
Yes

Избор на купувачот