20g/0.001 g 50g/0.001 g Мини Џеб Накит Скали Дигитални LCD Скала Електронски Грам Накит Злато Мерење Метри Нова Капка брод
Ново

20g/0.001 g 50g/0.001 g Мини Џеб Накит Скали Дигитални LCD Скала Електронски Грам Накит Злато Мерење Метри Нова Капка брод

DEN 614.00
DEN 614.40

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
Точноста 0.001 грама : користете јас-форма сензор, брза реакција,точни и стабилна.
Долго чекање tiem : 2 AAA батерија, заштеда на енергија, долг standy време, лесно да се купат.
Windproff покрие дизајн : усвојување на ветрот proff покрие дизајн, спречи надворешни животната средина нарушување да влијаат на мерење прецизност.
Додатоци : фах/пинцети/калибрација тегови.
Автоматско исклучување со една минута не се користи.
Спецификации :
Опсег на тежина : 20g/0.001 g или 50g/0.001 g
Поделба Вредност : 0.001 g
Единица за Конверзија : G/МЛ/OZT/DWT/CT/QN
Напојување : 2 x AAA батерија ( Не се Вклучени )
Дисплеј Тип : LCD
Големина на : 11.5x6.5cm/4.53x2.56"
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ви благодариме!
Пакет Содржина :
1 x Накит Скала
1 x Лента
1 x Пинцети
1 x Калибрација Тегови
1 x упатство
1 x Мало Пакет
0302

Главните својства

боја:
20g, 50g
Напојување:
2 x AAA батерија Не Inclu
Дисплеј Тип:
LCD
Точноста:
0.001 g
Број На Модел На:
1A80302
Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Џеб Скала
Капацитет:
20g/50g
Номинална Оптоварување:
20g

Избор на купувачот