Убава и sinple 8 led plug автомобил rear view camera претстава која сама по ангел 170 степен abs школка материјал жица авто се користи за различни автомобили
Ново

Убава и sinple 8 led plug автомобил rear view camera претстава која сама по ангел 170 степен abs школка материјал жица авто се

DEN 660.00
DEN 928.80

Во форма достапна за нарачката


добредојдовте на нашата продавница
Нашата компанија се специјализирани во rearch и развој,
производство и продажба за многу години
Сертификат за инспекција производ
Деталите на камера
Параметрите на камерата
170 степен задна камера РКА конектор
Висок степен на ленти : IP69k.
High-definition и 170 степен широк агол на гледање.
Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира.
Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.
Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.
ТВ систем : PAL/NTSC
Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии
Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)
Минимална Осветлување : 0.02 Лукс
Леќи на камерата : 23 mm
Погледнете Агол : 170 степен
Sync. Систем : внатрешна
S/N Сооднос : >48d B
Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди
Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm
Баланс На Белата Боја : Автоматски
Напојување : DC 12 V
Тековната Потрошувачка : 90m A
Оперативен Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимум
Складирање Температура : -40 до + 100°C, 95% RH максимум
Вода-доказ : IP69 K
Производ функција
Како да го инсталирате камера???
Ефект по инсталација
Пакетот Вклучува :
1 автомобил задна камера 1 Power Кабел 1 Упатство
1 видео кабел
Многу го цениме за вашиот очекувајте . Сакаат ќе уживате во вашата шопинг време !!!

Главните својства

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Функција:
автомобил rear view camera
вода-доказ:
IP 69K
Ноќ визија:
Yes
Шок-Доказ:
Yes
сензор на слика:
ccd
Школка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
Стакло
Леќа агол:
170 Агол

Избор на купувачот