ВИЛИС Мода 3D Деца Часовник се Гледа Дете Цртан филм Деца Кварц Спорт Водоотпорен Момчиња рачен часовник Relojes Relogios PENGNATATE
Ново

ВИЛИС Мода 3D Деца Часовник се Гледа Дете Цртан филм Деца Кварц Спорт Водоотпорен Момчиња рачен часовник Relojes Relogios PENGNATATE

DEN 274.00
DEN 536.16

Во форма достапна за нарачката


ВИЛИС Мода 3 D Деца Гледа Дете Цртан филм Види Деца Кварц Спорт Водоотпорен Момчиња рачен часовник Relojes Relogios PENGNATATE
Карактеристики
Карактеристики прекрасна цртан филм дизајн, популарен кај повеќето деца
Одлично за силиконски бенд, удобен за носење
Прецизно движење држи добро време
Одличен подарок за вашите деца
Општи Спецификации
Бренд & Модел Вилис за Мини 255
Пол Унисекс
Тип На Модата
Екранот На Аналогни
Случај Алуминиумски Материјал
Случај Форма Круг
Случајот со Дијаметар од 2,5 cm
Случај Дебелина 0.8 cm
Dial Дијаметар од 2,5 cm
Рака Материјал Силикони
Рака Должина 16 cm
Рака Ширина 1.5 cm
Вкупната Должина 19 cm
Зошто е цената на ова стока скапи од другите слични производи?
1 Стока е употребата на Јапонски увозот на кварц движење
2 Види употребата на материјали се еколошки и силиконски рака
3 употреба на увезени батерии во Јапонија, животниот век на батеријата е потрајни од употребата на обични часовници
4 Отпорност На Вода 3 Бар

Главните својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
19CM
Случај Дебелина:
8мм
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Бренд Име:
ВИЛИС
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Материјал Тип:
Пластични
Број На Модел На:
255
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
15mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
25mm
Пол:
Деца
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло

Избор на купувачот