1pcs од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ваги Готвење Мерка Алатки Електронски Тежина LED Храна Скала Практични Додатоци
Ново

1pcs од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ваги Готвење Мерка Алатки Електронски Тежина LED Храна Скала Практични Додатоци

DEN 594.24

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
Конфигурација и висока прецизност сензор систем.
Спецификација :
Опсег : 5 кг
Subdivision : 0.1 g
Единици : грама, фунти, за унци
Моќност : 2 x 1.5 V 7 # батерија (не се вклучени)
Производ големина : 200 × 200 x 16mm
Големина : 445 х 290 х 430mm
Нето Тежина : 16 кг
Пакетот Вклучува :
1 x Кујнски Ваги

Главните својства

Бренд Име:
Inpelanyu
Тип:
Клупата Скала
Номинална Оптоварување:
5KG
Број На Модел На:
JJ2616
Напојување:
1.5 v
Дисплеј Тип:
Дигитални
Точноста:
0.1 g
Големина:
200 x 200 x 16mm
Капацитет:
5 кг
боја:
Бела

Избор на купувачот