Гроздобер Конкретни Црн Ѕид Винил Фотографија Backdrops Тули Нови Ткаенина Фланелен Боксери Позадини За Свадба Фото Студио F675
Ново

Гроздобер Конкретни Црн Ѕид Винил Фотографија Backdrops Тули Нови Ткаенина Фланелен Боксери Позадини За Свадба Фото Студио F675

DEN 408.00
DEN 480.00

Во форма достапна за нарачката

Ако нема посебни барања ние ќе произведе backdrops според сликата или стандардниот стил.
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјал : Тенок винил платно
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. 100dpi (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Логото големина - мин.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Тоа е префериран избор за фотографи. Кориснички подот и ѕидот големина : Ако сакате да обичај форма на ѕидни и подни под случај на одредена големина,ве молиме оставете ги потсети забелешка во ред.
Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express.
Прилагодено : Ние, исто така имаат 10 X10ft,8 X10ft,7 X10ft, 20x10ft,10 X15ft позадина за оваа точка, Ако имате одредени големината потреби,било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата
Материјал Тежина : 120 GSM. Вашата цел вкупниот не вклучуваат било царинските надоместоци или давачки.
Вистински Позадина :
Вистински Пука :
Вид Забелешка :
За форма и стил;Ние ќе се произведе позадина со стандардна форма и стил,според сликата облик, со ниво и вертикална.Споделување нашата продавница да се Facebook или Vk, екранот ни даде имаат 5%од
Материјал : Полиестер(Фланелен Боксери) Ткаенини
Полиестер е дебела, непроѕирни ,може да се мијат,без споеви,нема да избледи
Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно.36 во)
Материјал Тежина : 150 G/МЕТРИ.Ако нема посебни барања во ред и поредок. 6" високи (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Банер со големина паѓа помеѓу големини - цел на следната големина во сад(по печатење, ќе се намали на вашиот сопствен големина) Ние и ветуваме да понуди најмногу прифатлива и конкурентни цени, trendiest, највисок квалитет backdrops со НАЈБРЗИОТ пресврт пати на пазарот!
Топла Продажба :
.Ако не може да го прифати присуството на мало боја разлика, ве молиме да се разгледа купување.
Тоа може да биде укината за лесно носење на локацијата. Редоследот не вклучува позадина заграда,Ако ви треба позадина стојат,ве молиме контактирајте со нас.
Како да се отстрани набори, може да се мие или висат-up или железо backface за отстранување на набори, набори се лесно да се отстранат.
За : свадба, возрасни, новороденче,бременост,деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн.
Максимална лесна ширина на 300cm
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјали : Најлон Оксфорд Ткаенина
Пакет Големина : 25cm x 35cm x 6cm (9. • Вистинската големина со мин.Ако сте збунети во врска со тоа,ве молиме контактирајте со нас.
Тие се protable да се земе на локација
Ако позадина браздата или навремено,лежат или висат стан на 24-48hour,железо на задната страна од објектот,измијте ги со рака,тогаш тоа ќе биде мазна повторно. Ве молиме контактирајте со нас.
Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.

Главните својства

Големина (мм):
Број На Модел На:
F-675
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
Материјал:
Фланелен
Винил:
може да се пеглааттенки повторна употреба
Oxford:
може да се пеглаатможе да се мијатНема навремено
Новиот Материјал Полиестер:
Дебел од оксфорд,непроѕирни,може да се мијат,мазни
szie:
Максимална ширина 300cm(10ft)леснанема спојување
користат за:
Фото Студио
Тема:
ѕидот позадина
Стил:
Децата позадина,бременост позадина
се применуваат:
Семејна Фотографија, Новородените Позадина
клучен збор:
Фотографија позадина позадина
кориснички:
камерата слика,големина,додадете џеб

Избор на купувачот