5Pcs Одговараат 6.0 Инчен и 17,5 см Професионални Коса Фризерски Ножици Чешел + Сечење Shears + Чистење + До&Долу Криви Shears Z3001
Ново

5Pcs Одговараат 6.0 Инчен и 17,5 см Професионални Коса Фризерски Ножици Чешел + Сечење Shears + Чистење + До&Долу Криви Shears

DEN 927.00
DEN 1324.32

Во форма достапна за нарачката

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици 62 HRC Чистење/Сечење 5 Pcs Одговараат +Торба Опис
(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Ножици И Сечење Режа)
(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)
(3) Quatity : 5 Pcs/Set + Торба , За 5 Pcs како следново :
6.0" Чистење Shears*1 Pcs, 6.0" Директно Сечење Shears*1 Pcs, 6.0' Curving Сечење Shears*2 парчиња(свиткана нагоре + наведна) , Челик Чешел*1 Pcs, Вкупно 5 Pcs
(4) Материјал : 6 CR Нерѓосувачки Челик
(5) Цврстина : 62 HRC
(6) Чистење го оценувате : 20%-35%
(7) Производот Број : 3001 Z
(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!
Испорака
Кина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 20-30 дена за да се заврши испорака.
Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение :
EMS трае 7-14 работни денови за испорака;
DHL или UPS-от трае околу 3-5 работни денови за испорака;
Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
(2) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
(3) Ние гарантираме за објектот ќе биде предаден, ПОБРЗО, но ние не сме одговорни за одложи од страна на царината.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ако у задоволни со купување и нашата вкупна услуга, љубезно ве молиме да ја искористам за момент да заврши цел и ни даде позитивни повратни информации,твојот коментар е многу важно во нашата работа,исто така, тоа е мотивација се служи у дури и подобро следниот пат. Ако у имате било какви други прашања,ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне до вас satisfield!
Се надевам дека можеме да направиме повеќе и повеќе бизнис преку овој примерок цел!

Главните својства

Тип На Објект:
Косата Режа
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Заби:
28
вкупна должина:
16
Број На Модел На:
рачно изработени
Бренд Име:
Виолетова Змеј
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6 inch
Тип:
Ножици За Сечење & Чистење Ножици

Избор на купувачот