Нови 10pcs свадба цвет ѕид фаза позадина декоративни трговија на големо вештачко цвеќе табела дома, diy централен декорација цвет
Ново

Нови 10pcs свадба цвет ѕид фаза позадина декоративни трговија на големо вештачко цвеќе табела дома, diy централен декорација

DEN 5928.00
DEN 6239.52

Во форма достапна за нарачката

прекрасен цвет ѕид , prefect за вас Дома Банкет свадба декорација! 1pcs мали патот води цвет големина : 50cm*20cm*10см,
1pcs мал цвет база големина : 45см*12cm

Главните својства

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
JXCD-037
Тип:
Свила Цвет

Избор на купувачот