1pc 1/4 NPT Месинг Женски Брзо се Поврзете Спојка за Притисок за Миење 15mm Внатрешен Дијаметар Mayitr Трајни Цевка Тема Адаптер
Ново

1pc 1/4 NPT Месинг Женски Брзо се Поврзете Спојка за Притисок за Миење 15mm Внатрешен Дијаметар Mayitr Трајни Цевка Тема Адаптер

DEN 119.00
DEN 183.36

Во форма достапна за нарачката


HW0001196
Спецификација :
Бренд нови
Модел : 58 тип
Материјал : бакар
Боја : златна
Должина : околу.40mm
Внатрешен дијаметар : прибл.15mm
Вода притисок : 3-10
Спреј растојание : 1-10 ( м )
Функција :
Постојат осум челични топки, на дното на круг.
Високи перформанси и висока сигурност.
Лесно да се инсталира.
Издржливи во употреба.
Се користи за наводнување на градините, автомобил перење, земјоделски наводнување.
Поддршка на поголемиот дел од 550 55 тип 580 тип 600 тип 0420 тип 0530 тип 80 тип 90 и други појас се вози висок притисок за чистење машина употреба.
Како да го Користите :
Усогласување на фендер интерфејс и затегнете ја нишка главата.
Пакет се вклучени :
1pc x цевка тема адаптер
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Главните својства

Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
брз спојка
Тип:
цевка тема адаптер

Избор на купувачот