Новото Флип Кожа Custer Случај За Амазон Новиот Kindle Fire HD 8 година 8.0 инчен Покрие Случаи таблета Funda Стојат Школка за заштита
Ново

Новото Флип Кожа Custer Случај За Амазон Новиот Kindle Fire HD 8 година 8.0 инчен Покрие Случаи таблета Funda Стојат Школка

DEN 426.24

Во форма достапна за нарачката

Новото Флип Кожа Custer Случај За Амазон Новиот Kindle Fire HD 8 2016 година 8.0 инчен Покрие Случаи таблета Funda Стојат Школка за заштита Карактеристики : 1.Мулти бои за избор. 2.Направени од високо-квалитетни Материјали. 3.Луксузот и Модата . 4.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро. 5.Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,валкани,солза и носат. 6.Кога го користите ,Не треба земе таблета надвор од случајот. 7.100% Сосема Нов & Компатибилни со вашиот Таблет. случај Само се Вклопуваат За Амазон Новиот Kindle Fire HD 8 2016 година 8.0 инчен

Главните својства

Стил:
Моден
Материјал:
кожа
Апликацијата Лаптоп Големина:
8
Компатибилен Бренд:
За Амазон Поттикне
Бренд Име:
Cisoar
Број На Модел На:
За Амазон Поттикне Нови Fire HD 8 2016 година
Пакет:
No
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Шаблон Тип:
Цврста
Ширина:
8inch
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
За Амазон Поттикне Нови Fire HD 8 2016 година
Должина:
8inch
is_customized:
Yes
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
Боја Стил:
13 Модели На Модата Слики Случај
CP1:
школка capa став carcasa За Амазон Поттикне Нови Fire HD 8 2016 година
CP2:
СТП Случај За Амазон Поттикне Нови Fire HD 8 2016 година

Избор на купувачот