6Xfunny Црвено kissable силиконски усни бебе доенче pacifier mustachifier години храна одделение BPA free бебе туш партија игри услуги
Ново

6Xfunny Црвено kissable силиконски усни бебе доенче pacifier mustachifier години храна одделение BPA free бебе туш партија игри

DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката


Ставка. : Бебе смешно силикони kissable усни pacifiers
Компјутери по пакет : 6pcs , секој спакувани во поединечни polybag.
Големината. : Прибл.5.2x3.2x2.6cm, Должината на брадавица : 2.6 cm
Материјал : Брадавица : Храна одделение safty одобрување силикони, Мустаќи : Храна одделение ABS
Боја : Како на сликата, 6 обрасци избрани, испратите по случаен избор.
За векови : Бебе над 6 месеци или возрасни за забава.

Главните својства

Предупредување:
НЕ СЕ СПОМЕНУВААТ
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
< 3 години
Материјал:
Силикони
Mfg Серија Број:
Играчка
Батеријата:
НЕМА ПОТРЕБА
Димензии:
Околу 2 инчи
Тема:
Спорт
Број На Модел На:
MP02

Избор на купувачот