2018 Обичните Мажи Briefcase Лудиот Коњ СТП Кожа Мажите Гласник торба за Лаптоп Торба Бизнис Briefcase Машки Crossbody Торба Патна Торба
Ново

2018 Обичните Мажи Briefcase Лудиот Коњ СТП Кожа Мажите Гласник торба за Лаптоп Торба Бизнис Briefcase Машки Crossbody Торба

DEN 1150.00
DEN 1321.92

Во форма достапна за нарачката

Производи Детали : Функција : Гласник Торба / Торба / Briefcase Торба / Патна торба / Чанта Пол : Машки Материјал : Високо Квалитетен Лудиот Коњ СТП Кожа Димензии (должина*Hight*Дебелина) : 33*22*6.5 cm ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : ОВОЈ BRIECASE НЕ МОЖЕ да се СТАВИ КОМПЈУТЕР, НЕ се ПОГОДНИ ЗА КОМПЈУТЕР. Тежина : 0.6 кг Боја : Кафена Забелешка : Мерења дозволено грешка е 1-3 см

Главните својства

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Висина:
22cm
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Бренд Име:
SGARR
Материјал Состав:
Лудиот Коњ СТП Кожа
Објектот Ширина:
6.5cm
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Надворешноста:
Тиња Џеб
Големина:
13 Inches
Објектот Тежина:
0.6kg
Објектот Должина:
33cm
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
MBF022
Главен Материјал:
PU
Затворање Тип:
Hasp
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик

Избор на купувачот