10pcs 30мм Нерѓосувачки Stell Намали Був Премиум Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Pendant Жените Ѓердан
Ново

10pcs 30мм Нерѓосувачки Stell Намали Був Премиум Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Pendant Жените Ѓердан

DEN 1843.20

Во форма достапна за нарачката

10pcs Круг од не ' Рѓосувачки Челик Намали Був Премиум Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Pendant Жените Ѓердан , вклучуваат 10pcs топката синџир и 20pcs Перат Замена Влошки , DWS-131
Како Pictuer Шоу
вклучуваат 10pcs 2.3 mm 24inch топката синџир и 20pcs Перат Замена Влошки , ↓
Забележи
1. Цел количество повеќе од ќе слободни брод DHLFEDEX ЕМС .
2. Ве молиме имајте во предвид нашата продавница мин цел количество е $8
3 ако вашата цел износ не пристигне $8 и ние не ќе брод ред
4. Ако вашата нарачка помалку од $8, pls плаќаат повеќе $2.0 за превозот.како превозот цена на следниве и кликнете на
5.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Packet ако бесплатен превозот.
6.Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
7.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
1. Како да се цел?
2. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
3. Превозот
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.
4 Нашите пакување
5. По продажбата и повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите . Повратни информации е многу важно за нас
Мора да контактирате со нас во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy.
Ние би сакале да ги реши сите проблеми.
Pls пријателски остави позитивни feeback. Ви благодарам многу!!!

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
AMYA
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
најновите

Избор на купувачот