5PCS фотоелектрически switch E3F-DS10C4 10-30VDC 10cm Сензор M18 NPN БР 3 Жици дифузна одраз инфраред за префрлување
Ново

5PCS фотоелектрически switch E3F-DS10C4 10-30VDC 10cm Сензор M18 NPN БР 3 Жици дифузна одраз инфраред за префрлување

DEN 647.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC,FCC
Бренд Име:
VIDONIA
Карактеристики:
/
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
E3F-DS10C4

Избор на купувачот