4pcs 13172567 Гуми Притисок Следење Сензор TPMS За Опел Astra H Vectra C Zafira Б 2004-2009 433MHZ
Ново

4pcs 13172567 Гуми Притисок Следење Сензор TPMS За Опел Astra H Vectra C Zafira Б 2004-2009 433MHZ

DEN 3497.28

Во форма достапна за нарачката


4pcs 13172567 Гуми Притисок Следење Сензор TPMS За "Опел" Astra H Vectra C Zafira Б 2004-2009 433 MHZ
Внимание!!!
Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!
За нас
Ние сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!
Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!
Испорака
Сите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено. Се Врати И Повратни Информации 1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам! 2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!

Главните својства

Бренд Име:
Malcayang
Материјал:
Пластични/Метал
Број На Модел На:
13172567
Фреквенција:
433Mhz
Поставување на Возило:
Лево, Десно, Напред, Заден
Напон:
12v
Специјални Функции:
автомобил авто гуми притисок монитор

Избор на купувачот