CHENISTORY Diy Дигитално Сликање Со Броеви Село Пејзаж Дома Ѕид Уметност Оркестарот Handpainted Маслото На Платно Уметнички дела
Ново

CHENISTORY Diy Дигитално Сликање Со Броеви Село Пејзаж Дома Ѕид Уметност Оркестарот Handpainted Маслото На Платно Уметнички дела

DEN 421.00
DEN 825.60

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина (Инчен):
40CMx50CM не врамени
Број На Модел На:
боја со броеви
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Бренд Име:
CHENISTORY
Стил:
Realist
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Слика Стил:
Handpainted од yourselve
Слика Technic:
diy слика од броеви
Материјали:
акрилна боја слика на платно најлон четка
ѕид уметност слика:
Дома декорација
боење слика од броеви:
цртање слика од броеви
Дома Декор:
Платно Сликарство
дневна соба decration:
апстрактното сликарство
креатура сликарство:
свадба декорација
во парк:
валани платно пакет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на купувачот