10pcs/многу Школка Форма Свадба Бонбони Кутија Злато/SilverChristmas Роденден Подарок Кутии Casamento Услуги Без Лак Вратоврска
Ново

10pcs/многу Школка Форма Свадба Бонбони Кутија Злато/SilverChristmas Роденден Подарок Кутии Casamento Услуги Без Лак Вратоврска

DEN 607.68

Во форма достапна за нарачката


Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.
Предмет : Бонбони кутија
Материјал : Картон
Дизајн : Свадба бонбони кутија,Благодарение подарок кутија,Партија корист.
Пакет се вклучени : 10pcs

Главните својства

боја:
Злато, Сребро.
Број На Модел На:
CB0332
Материјал:
Пластични
Шема:
Никој
Повод:
Свадба & Ангажирање,Крштевки & Крштевањето,Роденден,Децата Ден,Партија за Денот на Вљубените,Свадба,Нова Година,Годишнина
Големина:
10*8*5cm

Избор на купувачот