Жените Паричници Мода Алигатор Шема Дизајн Секојдневен Purses СТП Кожа Жена Долго Паричникот Крокодил Држачот за Картички За Млади Девојки
Ново

Жените Паричници Мода Алигатор Шема Дизајн Секојдневен Purses СТП Кожа Жена Долго Паричникот Крокодил Држачот за Картички За

DEN 288.00
DEN 523.20

Во форма достапна за нарачката


ПРОДАВНИЦА ЛИНК :
1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка.Ние ќе го испратите производот до вас одеднаш по уплата. 2.Предмети се испраќаат од кина користење на воздухопловната;достигне повеќето земји во рок од 15-30 работен ден. 3.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добијат производот во 45 дена.И ве молиме да ни даде три работни дена за проверка на undelivered пакет и причина.Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. 1.Враќање ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако receving предмети,ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ако имате било какви прашања,ве молиме да не се двоумела да контактирате со нас.Испраќање ни e-mail или можете да ни испратите порака во Aliexpress.Ви благодариме за посетата,се надеваме дека следниот пат да продолжат да соработуваат со вас.Ви благодариме! Забелешка : Поради разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување,фотографиите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат поставување,ситни боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу!

Главните својства

Тип На Објект:
Паричникот
Бренд Име:
HENGSHENG
Број На Модел На:
WW052
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Носител На Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,За Држачот
Шаблон Тип:
алигатор
Паричникот Должина:
Долго
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Објектот Висина:
10cm
Затворање Тип:
Hasp
Објектот Тежина:
0.2
Објектот Должина:
19cm
Материјал Состав:
СТП Кожа
Објектот Ширина:
2cm
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој

Избор на купувачот