4 Црвена Роза,Смета Крстот Бод 14CT Крстот Бод Поставува Големо цртан филм Крст-бод Колекции Везови Везана
Ново

4 Црвена Роза,Смета Крстот Бод 14CT Крстот Бод Поставува Големо цртан филм Крст-бод Колекции Везови Везана

DEN 538.00
DEN 1055.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
37x35cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Бренд Име:
oneroom
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Употреба:
Дома декорација
Стил:
Античкиот Имитација
Надворешното Пакување:
Европа
Платно Пакување Метод:
JCS OYFUL CROSSS TITCH
Форма:
Античкиот
Регионален Функција:
Европа
Вез Тип:
Еден страна Везови
Техника:
крстот бод
Број На Модел На:
ТЕМИ CXC
Тема:
КРСТОТ БОД ТЕМИ

Избор на купувачот