Боја натрупување табела играчки 6-12 месеци 1-2 години стариот бебе загатка рано образование CM07 доенчиња и мали деца
Ново

Боја натрупување табела играчки 6-12 месеци 1-2 години стариот бебе загатка рано образование CM07 доенчиња и мали деца

DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Блокови
Класификација:
Монтажа
Пол:
Унисекс
Предупредување:
no
Возраст Опсег:
13-24 Месеци
Материјал:
Дрво
Дрво Блок Тип:
Геометриски Монтажа Блокови
Број На Модел На:
Натрупување табела играчки

Избор на купувачот