НОВА топла продажба на жените пролет, есен зима долго стил маскирна поврзана џемпери фустан жена лабава маскирани поврзана pullover фустани
Ново

НОВА топла продажба на жените пролет, есен зима долго стил маскирна поврзана џемпери фустан жена лабава маскирани поврзана pullover

DEN 1149.60

Во форма достапна за нарачката


НОВА топла продажба на жените пролет, есен зима долго стил маскирна поврзана џемпери фустан жена лабава маскирани поврзана pullover фустани
Карактеристики :
opp вреќа пакет
Тежина околу : 600g
3 бои за избор : како слик
Материјал : волнени мешавина/полиестер/
Луксузен дизајн.
Големина на : 1 големина . За големината на разликата помеѓу кинески и Американците. (Мерење разлика од 1-2cm,pls бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина одговара на овој Дуксери)
onesize, должина 80см, биста 100cm,рамо 45см, ракав 47cm
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
Плаќање
Ние поддршка Зачувам(Alipay),кредитна картичка, visa, mastercard, итн.
-Купувачот е одговорен за какви било царински давачки или увоз доход.
Испорака
-Стоките ќе бидат испорачани во 7days по плаќање примени, исто така, ќе обезбеди следење на број за вас.
-Plz нудат детални примачот информации(контакт лице, адреса, со поштенски код, тел Нема).
-Сите бесплатен превозот методи се во нашите опција стандардно.
-Време на испорака :
а. Кина Пост Воздух Mail : 10-30 дена(не е стабилна како што ми вети)
б. EMS DHL UPS, TNT Express : 3-10 дена.
-Услови :
а. За да испраќање на непречено и брзо, конечната одлука е во нашите опција да брод стоки преку други curriers.
б. Ние не сме одговорни за било каква несреќа, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
Гаранција & Се Враќа
-Ако не сте задоволни со вашата нарачка, plz контакт со нашите trademanager или е-да се направи замена или рефундирање пред стоката да се врати(испорака на трошоците, не се враќа)
-Ако било каква штета happenedduring пратката, ве молиме да ни ги испратите фотографиите откако ќе го добиете на стоки.
Тогаш ние ќе контакт со вас за да го најдете најдоброто решение.
-Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, ние не покривање на сите предмети за штета по употребата.
-Треба да се враќа биде потребен;
а. Контакт со нас преку trademanager или е-пошта.
б. Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат.
в. Овластување за да се вратите на објектот ќе се издаде.
г. Враќање на ставката за согласи на размена или се враќа
e. Купувачот да ја преземе контролата сите трошоците за враќање.
Повратни информации
-Ние зависи од вашето задоволство да успех, Затоа, вашата повратна информација е дефинитивно важно за нас.
-Ако сте Среќни со вашата нарачка, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, и нашите автоматски повратни информации систем веднаш ќе ве остават позитивен фидбек, како и.
-Наш врвен приоритет е постигнување на брз и јасен комуникација со нашите клиенти. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации доколку сте незадоволни со купувањето на било кој начин

Главните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Облека Должина:
Долго
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
Маскирани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер,Акрилик
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Материјал Состав:
Акрилик
Број На Модел На:
QB100601
Бренд Име:
GearJior
Шаблон Тип:
Маскирна
Onesize:
црвена армија зелена
жените е поврзана џемпер облека:
жените маскирани pullovers
жена колеџ правец на pullover фустани:
жена лабава маскирна поврзана фустан

Избор на купувачот