Фотографија Винил Позадина Хексагонални Точки Нов Материјал Полиестер Backdrops За Новороденче фото студио F2298
Ново

Фотографија Винил Позадина Хексагонални Точки Нов Материјал Полиестер Backdrops За Новороденче фото студио F2298

DEN 408.00
DEN 480.00

Во форма достапна за нарачката

Ако сте збунети во врска со тоа,ве молиме контактирајте со нас.
Како да се отстрани набори, може да се мие или висат-up или железо backface за отстранување на набори, набори се лесно да се отстранат. Ве молиме контактирајте со нас.
Вистински Позадина :
Вистински Пука :
Вид Забелешка :
За форма и стил;Ние ќе се произведе позадина со стандардна форма и стил,според сликата облик, со ниво и вертикална.
Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express.
Максимална лесна ширина на 300cm
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјали : Најлон Оксфорд Ткаенина
Пакет Големина : 25cm x 35cm x 6cm (9.Ако нема посебни барања ние ќе произведе backdrops според сликата или стандардниот стил. Се применува за да живеат webcast,реклама фотографија,онлајн продавница,Телевизија Театар,Фаза прикажани , Попуст : Додадете продавница за омилена продавница,екранот ни даде имаат 5%попуст. 100dpi (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Логото големина - мин.Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно. Тоа е префериран избор за фотографи.Ако не може да го прифати присуството на мало боја разлика, ве молиме да се разгледа купување. 6" високи (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Банер со големина паѓа помеѓу големини - цел на следната големина во сад(по печатење, ќе се намали на вашиот сопствен големина) Ние и ветуваме да понуди најмногу прифатлива и конкурентни цени, trendiest, највисок квалитет backdrops со НАЈБРЗИОТ пресврт пати на пазарот!
Топла Продажба :
.
Прилагодено : Ние, исто така имаат 10 X10ft,8 X10ft,7 X10ft, 20x10ft,10 X15ft позадина за оваа точка, Ако имате одредени големината потреби,било од нашите средини може да се нарача custom-големина.Споделување нашата продавница да се Facebook или Vk, екранот ни даде имаат 5%од
Материјал : Полиестер(Фланелен Боксери) Ткаенини
Полиестер е дебела, непроѕирни ,може да се мијат,без споеви,нема да избледи
Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.
За : свадба, возрасни, новороденче,бременост,деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн.
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјал : Тенок винил платно
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам.
Тоа може да биде укината за лесно носење на локацијата.
Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.
Тие се protable да се земе на локација
Ако позадина браздата или навремено,лежат или висат стан на 24-48hour,железо на задната страна од објектот,измијте ги со рака,тогаш тоа ќе биде мазна повторно. Кориснички подот и ѕидот големина : Ако сакате да обичај форма на ѕидни и подни под случај на одредена големина,ве молиме оставете ги потсети забелешка во ред. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување. Вашата цел вкупниот не вклучуваат било царинските надоместоци или давачки. Редоследот не вклучува позадина заграда,Ако ви треба позадина стојат,ве молиме контактирајте со нас. • Вистинската големина со мин. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.36 во)
Материјал Тежина : 150 G/МЕТРИ.

Главните својства

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Број На Модел На:
F-2298
Стил:
Деца
Материјал:
Фланелен
Винил:
може да се пеглааттенки повторна употреба
Oxford:
може да се пеглаатможе да се мијатНема навремено
Новиот Материјал Полиестер:
Дебел од оксфорд,непроѕирни,може да се мијат,мазни
Големина:
Максимална ширина 300cm(10ft)леснанема спојување
користат за:
фото студио,живеат Webcast,реклама
Стил:
Chevron,Свадба,новороденче,децата,семејството
клучен збор:
Фотографија позадина backdroud
Тема:
Семејна Фотографија, Новородените Позадина
се применуваат:
Свадба Позадина, Новородените позадина
кориснички:
секоја слика,која било големина,додадете џеб

Избор на купувачот