Прилагодливи Црна Neoprene Лактот Поддршка Заврши Подготвуваат Салата Спортски Повреди Болка
Ново

Прилагодливи Црна Neoprene Лактот Поддршка Заврши Подготвуваат Салата Спортски Повреди Болка

DEN 152.00
DEN 203.04

Во форма достапна за нарачката

1 PCS Прилагодливи Neoprene Лактот Поддршка Заврши голема Заграда Спортски Повреди Болка Заштита на Ликвидација Лента Прилагодливи Сина, Црна Лактот Поддршка Заврши Подготвуваат Салата Спортски Повреди Болка Тенис 1 PC Регулира Топлина, Одржување на Мускулите и Зглобовите Топло Без Прегревање. Immobilise вашиот лактот следниве фрактури, хирургија, како и да помогне во олеснување на артритис болка. Compressive Поддршка за Мускули, Лигаменти и Зглобови Задржува на Телесната температура за да се Стимулира Протокот на Крв и да се Забрзаат Оздравување. Погодна за Речиси секоја Спортови ( Кошарка, Тенис и др.) и Спортски Активности. Материјал : Neoprene Рака Мие. Боја : Сина ,црна, Големина : Прилагодлив ( One Size ) Количеството : 1pcs
'

Главните својства

Бренд Име:
Aolikes
Број На Модел На:
Лактите Поддршка Заврши
Материјал:
neoprene
Возраст:
Возрасни

Избор на купувачот