неутрална боја свила кашмир модата жените голема шамија shawl pashmina 65x190cm
Ново

неутрална боја свила кашмир модата жените голема шамија shawl pashmina 65x190cm

DEN 3168.00

Во форма достапна за нарачката


нашите оригинални продавница :
"WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012
сега ажурирани одделение како компанија тука
добредојдовте нови & стари клиенти да patronize
45%парична казна ecru коза кашмир,55%свила
содржина : >96%
тесни/тенка ткаење. екстремни мека
65x190cm, 2x2cm burrs
за 65g
прилагодено од ТОА 2016 година
направен во Внатрешна Монголија и Кина
светло сива розова (слични на lotus корен скроб боја)
светлината голи розова
нане зелена сина
светло сива сини
железо сива
дп сини фармерки
кафе браун
светло виолетова
темно црвен портокал
забрани на топла вода или машина за чистење
совети за хемиско чистење
забрани на топла вода или машина за чистење

Главните својства

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Шамија
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
Перка Dreey
Материјал:
Свила,Кашмир
Број На Модел На:
C1606
Марами Должина:
>175cm
Големина:
65X190.2X2cm
Тежина:
за 60g
Материјали:
45%кашмир,55%свила

Избор на купувачот