Се повлече До Стомачните Мускули Виси Појас Салата Crossfit Фитнес Тренинг Опрема AB Ремени Брадата До Седат До Бар Поддршка Појаси
Ново

Се повлече До Стомачните Мускули Виси Појас Салата Crossfit Фитнес Тренинг Опрема AB Ремени Брадата До Седат До Бар Поддршка

DEN 960.00
DEN 1200.00

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Макс Оптоварување 200 KG
Екстра широк ремени со дебели баласт да им обезбеди на вашите раце со тапацир и удобност
Тешки преголеми Д-прстен клипови направени од челик за трајни моќ
Долги рачки за да ви даде напредни зафат за секој тренингот
Мека тапацир што ја нуди и пот отпор и да кинете отпор
Силна пот и rip отпорни на Оксфорд ткаенина и Најлон за крајна издржливост
Пакетот вклучува :
2 × Стомачни Мускули Виси Појас (1 Пар)
Нашите производи се многу потешки од другите, најдобар квалитет!!!

Главните својства

Функција:
Половината & Стомакот Вежба
Одделот За Името:
Унисекс
Бренд Име:
MSFS
Број На Модел На:
Виси Појас се Повлече до
Примена:
Се Повлече До Појаси

Избор на купувачот