Жешка Мода Зоолошка Градина На Животните Печатење Ручек Кутија За Деца Момчиња Термички Храна Торба Коњ Изолирани Ручек Торба Пикник Храна Торба Bolsa Termica
Ново

Жешка Мода Зоолошка Градина На Животните Печатење Ручек Кутија За Деца Момчиња Термички Храна Торба Коњ Изолирани Ручек Торба

DEN 718.00
DEN 1055.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Број На Модел На:
Ж-001
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
CAIWEI
Тип:
2 Лица
Големина:
25*19*8cm
Тип:
2 Лица
Местото на Оригиналот:
Кина
Тежина:
0.15 KG
боја:
Црна
Пол:
деца,деца студент

Избор на купувачот