Место снабдување ВИСАТ Zakka правец на враќање на античките начини НАПРАВЕНИ на листовите подарок D64 ги красат не-сушење етикета печатење Бесплатен Превозот
Ново

Место снабдување ВИСАТ Zakka правец на враќање на античките начини НАПРАВЕНИ на листовите подарок D64 ги красат не-сушење етикета

DEN 412.32

Во форма достапна за нарачката


За Внимание :
Оваа цена се само за оваа точка, pls види "За Предметот" Информации, Ако имате различни барање, ние ќе ви понудат повторно, имаме најдобра цена и квалитет во споредба со другите продавачи . Оваа цена се само за 20 компјутери истиот дизајн налепници, tks!!! За Објектот : Предмет : Запечатени налепница/ Запечатување паста / Декоративни ламинат / Подарок stikers.. Материјал : Хартија. Големина : 9 X2cm. И можете да изберете големина сакате, само цената се различни. Квалитет : Заедничка квалитет, Еко-пријателски материјал. Боја : Видете слика. Пакување : Пластични кеси. Употреба : Облека/Чевли/Торби/Капи/Играчки/Подароци и слично. За да ги Прилагодите : Ние може да се прифати ред со вашето лого или дизајн, вие само треба да ни кажете вашата детална барање или можете да ги испратите на СЛИКАТА за/PDF/AI/ПСД/CDR да ме преку е-маил : salan#aliyun.com(pls употреба @ замени # ) . И ние ќе ви понуди! И нема MOQ за измената на логото, но кожа labels треба да се направи за бакар мувла, па pls се размислува за многу квантитет! За Бренд Гаранција : Некои на време, ние може да се направи грешка, испратите погрешни нарачка до вас. Pls не грижете се за тоа, вие само треба да контактирате со нас, ние повторно ќе се испрати слободни нарачка до вас, и ние ќе appreicate вас. За Испорака : Во gernal, бесплатен превозот начин е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако плаќањето се повеќе од $150 , ние ќе се размислува за DHL/Федекс/UPS/EMS за вас. Ако им треба итно да, можете да изберете DHL/Федекс/UPS/EMS, но треба да ги плати За Плаќање : Можеме да го прифатиме секое плаќање начин, како Paypal и сл.

Главните својства

Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
S-023

Избор на купувачот