5pcs/многу SL 12MM-3/8 Пневматски Гас Вентил,Брзо да им Помогнам Во Воздухот Фитинг За 12MM Цевка 3/8 Нишка SL12-03 Проток Контролер
Ново

5pcs/многу SL 12MM-3/8 Пневматски Гас Вентил,Брзо да им Помогнам Во Воздухот Фитинг За 12MM Цевка 3/8 Нишка SL12-03 Проток Контролер

DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


5pcs/многу SL 12 MM-3/8" Пневматски Гас Вентил,Брзо да им Помогнам Во Воздухот Фитинг За 12 MM Цевка 3/8" Нишка SL12-03 Проток Контролер
HOEN е една од водечките пневматски производство со висок квалитет,специјализирани во
воздух цилиндар, електромагнетниот вентил, воздухот извор третман на воздухот фитинзи,СТП црево други различна големина,исто така, ја прифати прилагодите
За голема количина цел,pls контактирајте со нас преку E-mail или whatsapp,со нетрпение очекувам да има бизнис со твоите : )
1 : Разни стил за целосно серија пневматски производи за вас да се избере
2 : Висок квалитет со конкурентна цена
3 : Примерок цел & мала количина цел е во ред
4 : Обезбедување на бесплатна производи информации.
5. Сигурен квалитет увери и активни по-продажба на услуги

Главните својства

Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Тип:
Приклучоци
Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
SL12-03
Работниот Медиум:
Воздух ,вакуум
Материјал:
Пластични ,месинг ,NBR
Применливи цевка:
СТП црево ,Најлон цевка
Заеднички цевка големина:
12mm
Тема:
3/8
Серија:
Протокот контролер

Избор на купувачот