50pcs/многу 5x7cm Кралска Сина Меки Кадифени Торба Накит Пакет Торба Свадба на Божиќ Бутик Подарок Слушалки Кеси & Пошта
Ново

50pcs/многу 5x7cm Кралска Сина Меки Кадифени Торба Накит Пакет Торба Свадба на Божиќ Бутик Подарок Слушалки Кеси & Пошта

DEN 367.00
DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката

Прибл : 5cm x 7cm
1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Материјал : Velveteen Боја : Кралска Сина,како Големина на слика : 5x7cm,1.9x2.7inches Количина : 50pcs( Квантитет)можете да изберете diffirent многу сакате,како што се количината на текст полето (под наслов).Компјутери)

Главните својства

Подарок Торба Големина:
5x7cm
Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Крштевка & Крштевањето,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ
Бренд Име:
LANWAY СРЕЌА
Шема:
Никој
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
JB275A5x7-33
is_customized:
Yes
Стил:
Накит Пакување & Екран
торба тип:
Drawstring Торба
користат за:
Накит За Подарок Перница Пошта
боја:
Кралска Сина,како на слика
Тежина:
About 2g/piece
Материјал:
Сомот
Големина:
5x7cm 1.9x2.7inches
Количина:
50pcs /многу
Функција:
Рециклираат
Drawsting материјал:
најлон кабелот

Избор на купувачот