Долги Ракави Свилен Тесни Леопард Еротски Жешка Долна Облека Lenceria Babydoll Теди Bodycon Мини Фустан Sleepwear Clubwear Секси Носии
Ново

Долги Ракави Свилен Тесни Леопард Еротски Жешка Долна Облека Lenceria Babydoll Теди Bodycon Мини Фустан Sleepwear Clubwear Секси

DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката


Преку Веб-прелистување може да ги видите на нашиот сите производи
Објектот Покажува Превозот
Ние ќе брод во 1 ден по исплата потврди јасно. Но, освен Викенд.
Превозот време : 10-35days.Ако ова е вашиот прв договор со нас или за купување на еден објект за кои треба меѓународна шпедиција, ние ви препорачуваме да ги видиш нашите превозот услови во описи. International shipping обично трае подолго време отколку на домашните, бидејќи тоа е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и двете земји на Царинската управа.
Ако не сте го добиле вашиот објект и оваа ситуација трае до 35. ден, ве молиме контактирајте со нас. ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ. Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола.
Но, ако добиете тоа, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен коментар и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот ако ви се допаѓа и да ја цениме нашите услуги на клиентите,и ние му верувате на вашиот hornor и интегритет да плаќаат повторно Политика на Враќање
Ние сме посветени да ви даде најдобри услуги на клиентите е можно. Ако поради некоја причина сте незадоволни со купување, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви помогнат со брзо решение. Ве молиме дозволете ни да работат на прашања. Ние би сакале да го решат секој проблем во пријателски начин. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратните информации директно!
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Поради разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговорот ќе биде одложен. Ако не се добие одговор од нас по 2 работни дена, ве молиме проверете со вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Незадоволни производ може да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака. Можеме да ви понудиме целосна наплата или размена, но ние не сме одговорни за враќање превозот цена.

Главните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Бренд Име:
QueensHot
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
Една Големина За велика БРИТАНИЈА/AU6-16/US2-12
Ткаенина Тип:
Tencel
Декорација:
Никој
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Шаблон Тип:
Plaid
боја:
Црна
Повод:
Valentine,Денот,Подарок
Големина:
One Size For UK/AU6-16/US2-12
Материјал:
Spandex + најлон +Памук
Пакет:
1x Фустан
Condtion:
100% нови

Избор на купувачот