Океанот Срца триптих HD печати платно маслото Модуларен слика Дома Декорација Модерна уметност и сликање Љубов рака Дете соба
Ново

Океанот Срца триптих HD печати платно маслото Модуларен слика Дома Декорација Модерна уметност и сликање Љубов рака Дете соба

DEN 340.00
DEN 566.40

Во форма достапна за нарачката


24 часа онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети) Материјал
печати со влакна платно рамка Два начини се обезбеди избор→ без Рамка / / Со Рамка прилагодите Печатење
големина size1 : 20x30cmx3pcs size2 : 30x45cmx3pcs size3 : 40x60cmx3pcs size4 : 50x75cmx3pcs size5 : 60x90cmx3pcs Количина : 1 set = 3 ЕЕЗ забелешка : увозни давачки, ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци.
Печатач : Epson 9910 Јапонија во моментов е на највисоко дефиниција принтери, препишувач сликите во моментов на располагање опрема, користење на
оригиналниот 12-боја, пигмент мастило печатење излезна резолуција HD2880 целосно да ги задоволи вашата потрага да се врати на познати дела на уметноста
Производи вистински слики → нека ти се во контакт со производот затвори! Верувам дека ова е квалитетот на производот што сакате!
За : Како да се закачите рамка на ѕидот
Платно е од природната средина квалитет на платно, водоотпорен, без деформација, силно чувство на текстура карактеристики,
плус оригиналната боја на мастило, богати бои направени сто години без да бледнее, не луто мирис, и други карактеристики!

Главните својства

Големина (Инчен):
20cmx30cmx3pcs, 30cmx45cmx3pcs, 40cmx60cmx3pcs, 50cmx75cmx3pcs, 60cmx90cmx3pcs
боја:
Без Рамка, Рамка Со
Стил:
Модерна
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
3pcs-1942
Предмети:
Seascape
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Слика core
Рамка на режимот:
Обичај
Предмети:
Во комбинација
превозот:
Дома декорација
3 слика сет:
ѕид уметност 3 слика за дневна соба дома декор
лондон, 3 слики:
3d слики во рамка
Ѕид слики за дневна соба:
модерната ѕид слики за дневни соби
ѕид слики за кујна:
ѕид слики за дневна соба со рамка
маслото:
маслото на платно
Апстракт Маслото На Платно:
маслото цвет

Избор на купувачот