Врвен Квалитет на 8cm Луксузни Меки Зајакот Крзно Топката Вистинско Крзно Pompom Keychain / Крзно Пом Keychain
Ново

Врвен Квалитет на 8cm Луксузни Меки Зајакот Крзно Топката Вистинско Крзно Pompom Keychain / Крзно Пом Keychain

DEN 2467.20

Во форма достапна за нарачката


Врвен Квалитет на 8 см Луксузни Меки Зајакот Крзно Топката Вистинско Крзно Pompom Keychain / Крзно Пом Keychain
Опис На Производот
Производи
Крзно Pompom Keychain
Крзно Материјал
100% зајакот крзно
Боја
Природни кафеава, природни сива, бела боја
Големина
8 см
Функција
Анти-Смалуваат, Анти-Навремено
MOQ
10 компјутери на секоја боја
Примерок
На располагање
RMKS Мали цел & ОЕМ & ODM & Корисничка дизајни се прифатени Пакување Внатрешна Пластична кеса,надворешниот од картон или accoding да ви r побарувачката Користи asfashionable накит,додатоци на чанти,чевли,капи,облека За испорака Мали цел брод преку EMS, DHL,Fedex, ТНТ И голема цел од Страна на Воздух Ние одговори на вашата порака во рок од 24 часа се покаже Слика
Врвен Квалитет И Топла Продаде Крзно Pompom Keychain Вистински Зајакот Крзно Бренд најновите дизајн мода декорација Плетени Зајакот крзно OEM/ODM е достапна Големина и боја може да се прилагоди вашето барање
Како да се идентификуваат Крзно
Како да се идентификуваат вистинско Крзно Pompom Keychain ?
1. Добар квалитет крзно е се чувствува многу мека, коса е густа и сјај, боја е во согласност.
2. Лизгајте нагоре и задниот дел од крзно од вашата рака, ако се чувствувате многу мека и мазна и не се најде ќелава или слабо боја, овој тип на кожа е добро крзно.
3. Добар квалитет крзно е без мирис.
4. Изгледот на производот работа, добар квалитет крзно крзно нож работ област е уредни и мазна, на отклонување на ленти е тесна и уредни. Пакување&Испорака
Пакување : индивидуално : 10 pc по пластична polybag Outerpacking : Со картонска кутија На ccoding на вашиот побарувачката
Превозот :
• П'ty
За 7-15 ден можете да добиете Крзно Pompom Keychain
• П'ty >2000pcs Предложи Море испорака
Околу 10-20 ден можете да добиете Крзно Pompom Keychain
За Нашите
Zaoqiang Алис Tzu Крзно Ltd е лоцирана во Daying Град,Hengshui Каунти,Hebei Провинција,Кина, ние сме директно фабрика за Зајакот Крзно Ленти, крзно плоча, крзнени капути,крзно кожа,итн, имаме 8 години странски бизнис искуства, нашите производи имаат стекнато силна репутација за сигурност во текот на многу меѓународни пазари во изминатите години.

Главните својства

Материјал:
Зајакот
Употреба:
Авто Текстил,Облека,Дом Текстил
Големина:
8 CM
Шема:
Суровини
Тежина:
0.75kg/bag
Број На Модел На:
RFP-1245
Тип:
Pompoms

Избор на купувачот