Водоотпорен 4 LED Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера за Хонда, ГРАЃАНСКИ,CIIMO 2012 2013,Спогодба ГРАД 2008-2010
Ново

Водоотпорен 4 LED Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера за Хонда, ГРАЃАНСКИ,CIIMO 2012 2013,Спогодба ГРАД 2008-2010

DEN 482.00
DEN 720.00

Во форма достапна за нарачката

Вкупно Пиксели : 640*480 пиксели
3.Слика сензор : боја CMOS PC7070 K
2. Ако купувачите имаат подобар метод за да им помогне јасно царинската управа, ве молиме контактирајте со нас. Гаранцијата ќе ги покрие штетата од несоодветна инсталација, незгода, злоупотреба, злоупотреба, несоодветна жици, и неточни напон работењето на единицата против инструкции на сопственикот прирачник.
Водоотпорен 4 LED Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера за Хонда, ГРАЃАНСКИ,CIIMO 2012 2013,Спогодба ГРАД 2008-2010
Особини И Функции :
1.
На важечки период на замена е од 14 дена од денот на приемот на објектот, ако овој објект има било каков проблем, кога ќе пристигне, ве молиме слободно контактирајте со нас и имајте на ум чувајте го во оригинална состојба
Тоа е купувачот одговорност да се плати за враќање поштарина и брод предметот назад до нас. Инсталација трошоци не се вклучени во оваа трансакција; тие нема да бидат вратени/опфатени со нас или али во било кои околности.
Ве молиме дај ни вашиот (мобилен) телефонски број за време на исходот за превозот употреба, тоа е многу важно. Корисниците се одговорни за далечинско областа на плаќање () ако курир потврдува дека вашата адреса припаѓа на оддалечена област. Во нашето искуство, околу 10% предмети ќе трае подолго отколку што се должи на царинење.
Ако вашата адреса е PO BOX, Изразат ќе одбие да го испорака па ќе треба да обезбеди уште една адреса, ви благодариме за вашето внимание.

Главните својства

Боја Име:
PAL Систем, NTSC Систем
Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
Huifei
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
ОДГОВАРА ЗА:
Хонда ГРАЃАНСКИ,CIIMO 2012 2013,Спогодба ГРАД 2008-2010

Избор на купувачот