Свадба Булчински Топла Продажба Жените Природни Вистински Црна, Розова Бисер Хривнија Кубни Циркон CZ Кристал Цвет Шарм Бисер Нараквици
Ново

Свадба Булчински Топла Продажба Жените Природни Вистински Црна, Розова Бисер Хривнија Кубни Циркон CZ Кристал Цвет Шарм Бисер

DEN 114.00
DEN 192.96

Во форма достапна за нарачката


W elcome на нашата online продавница
Слатководни Образован Бисер Нараквица,Инспиративни, Месинг, со Слатководни Бисер, платина боја галвански, со кубни циркони, повеќе бои за избор, никел, олово & кадмиум слободни, 28x16x10mm, кои се Продаваат По Околу 8.5 Инчен Влакно
Како да се плати за цел Пакување
Превозот 1. Сите наредби обично може да се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO. Цел Бесплатен превозот од Кина Пост Нерегистрирани ( продавачот за испорака метод ). Цел > $15 Бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани, Воздух Mail, E-спакувани итн. Цел > $200 Бесплатен превозот од UPS-от, DHL, EMS, итн.
Превозот Метод
Земји и Региони
Превозот Време
Кина Пост Воздухопловната
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
30-60 дена
E-пакет
САД, руската, Украина
20-40 работни дена
DHL,UPS-ОТ,EMS
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
5-15 дена
Наплата
Повратни Информации & Награда
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Со вашата поддршка, ние ќе го направи подобро!

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Бренд Име:
YYW
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Бисер Форма:
Барок
Материјал:
бисер
is_customized:
No
Компатибилност:
Никој
Стил:
Романтични
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на купувачот