висок квалитет Discounte фото рамки руската православна верска lcon на исус христос византиското сликарство дрво занаети
Ново

висок квалитет Discounte фото рамки руската православна верска lcon на исус христос византиското сликарство дрво занаети

DEN 619.20

Во форма достапна за нарачката


Здраво,здраво на сите! добредојдовте на нашиот верски иконата продавница.ние сме Кина Производство .нашите религиски подароци занает , ниска цена, со висок квалитет, еквивалентни на цената на големо. Затоа, износот на минималната цел е 35 САД долари , за да биде предаден. Ви благодариме на соработката.
Вовед : Висок Квалитет на слика рамки, дрво рамка.верски,Православната, Католичката црква, икони слики, и ние, исто така може да се прилагоди според клиент-испорачува слика. Оваа Икона на христос исус. Производот е убава, евтини. Главно се користи за црквата декорација, домашна декорација. Е популарен меѓу религиозните луѓе. Ако не добиваат пакет или има било каков проблем ,dnot грижете се, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе го препрати или наплата. Јас верувам дека оваа прекрасна икона ќе ви донесе среќа, здравје и среќа!
Плаќање : Paypal,ЗАПАД УНИЈА,Кредитна Картичка
Транспорт : начин на Транспорт Транспорт брзина Карактеристика Кина Пост 30-50days Евтини и долго време ЕМС 3-15days Пониски цени, евтини, силна царинење капацитет, пренос стапка од DHL бавно, DHL,UPS-от 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет ТНТ,Fedex 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет
Нашата услуга :
.Ние се повеќе религиозни производи, како што се : ѓердан; keychain : крсте;, молитва јажиња, масло плови, charcole, кристално rosaries; бразлетна; pendant; подарок; икони и така натаму,
.Секој производ може да се нарача во согласност со MOQ, можете да изберете стил сакате да верски икона икони се меша.
.Сите производи барања може да се направи според вашите барања, а ние ви посакам добредојде да обезбеди примероци за нас, посебно прилагодени за вас.
.По брод имал било какви проблеми(квалитет, транспорт, услуги, итн.),ние ќе бидеме првите време за вас да се справи.
.сè прашање можете да ми кажете или е-мејл мене за : цел детали, квалитет, Сертификати, иконата слика, боја, пластична или дрвена рамка и така натаму

Главните својства

со слика картичка:
Yes
Материјал:
Дрво
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
FMWD-68
Тип:
Фото Рамка
Стил:
верски,православни,византискиот
Големина:
14.5x16.5cm
иконата:
Верски икона,византискиот икона,православната икона
Функција:
Големата уметност за верата,крштевањето подароци ,црквата добавувачи.Домашна Декорација.
Материјал:
слики дрво рамка
Н W:
0.26 kg

Избор на купувачот