beibehang Фото Ѕид хартија цвеќиња сино небо Дрво гранки Позадина Троседот Позадина Mural Ѕид Хартија De Papel Parede wallpaper-3d
Ново

beibehang Фото Ѕид хартија цвеќиња сино небо Дрво гранки Позадина Троседот Позадина Mural Ѕид Хартија De Papel Parede wallpaper-3d

DEN 734.00
DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката

ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега.
* * * Во купувањето, ве молиме да обрнете внимание на делот на фотографии и големината на ѕидот да се прилагодат. ве молиме да ни каже. Mural позадина. Бојата е многу добар.
*Затоа што екранот покажува причина, не може да биде боја разлика, ве молиме да се биде внимателен да се купи.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Ширина и висина.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина.8 m Висина = 1.
1 s quare метар = 1pcs. Материјалот е многу силна. Купувачот цел различна количина.76m2 заокружување .

Главните својства

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Плута / Кората
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
1 квадратен метар
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes

Избор на купувачот