4inch 30W Предниот Браник LED Светла за Магла Ангел Очи за Jeep Wrangler JK 07-15 за Dodge Магнум 05-08 за Chrysler 300 PT Cruiser
Ново

4inch 30W Предниот Браник LED Светла за Магла Ангел Очи за Jeep Wrangler JK 07-15 за Dodge Магнум 05-08 за Chrysler 300 PT Cruiser

DEN 2879.52

Во форма достапна за нарачката


4inch 30 W Предниот Браник LED Светла за Магла Ангел Очи За Jeep Wrangler JK 07-15 за Dodge Магнум 05-08 за Chrysler 300 PT Cruiser
Карактеристики : Големина : 4inch Моќност : 30 W*2 ПАРЧИЊА Напон : 12-24 V DC Прозрачна Флукс : 1440 LM*2 ПАРЧИЊА Ореол Прстен Боја : Бела Боја Температура : 6000 K (Бела) LED Чип : Висока лумен LED чипови Материјал : Diecast Алуминиумски Домување Водоотпорен стапка : IP67 Домување боја : Црна животниот век : 30000 над часа
Fitment :
За Jeep Wrangler 2-Врата (JK)
За Jeep Wrangler Unlimited 4-Врата (JK) За Jeep Wrangler, ЗАБ Неограничено За Jeep Wrangler TJ За Dodge Патување 2009 година, За Dodge Магнум За Chrysler PT Cruiser За Dodge Патување За PT Cruiser За Jeep Grand Cherokee За Dodge Апарат за полнење За на Chrysler 300 Пакет се Вклучени :
2 ПАРЧИЊА 4inch LED Светла за Магла
Вашиот парцела ќе бидат испратени во рок од 3~7 работни дена од нарачка е платена. Стоките ќе бидат испорачани од Кина од страна на DHL, Fed Ex, UPS-от, EMS, Кина Пост Воздух Парцела, e Packet, CDEK, Aremax, 139 ЕКОНОМСКИ Пакет или други превозот методи за повеќето земји, времето за испорака зависи од дестинацијата и превозот метод, обично е на 10~30 дена. Испорака до оддалечените области ќе потрае подолго време.
Ве молиме да ни овозможи со вашата целосна адреса, поштенски код , име и презиме и коректно телефонски број за да се осигура вашата пратката може да биде успешно доставени до вашата адреса.
! ИЗВЕСТУВАЊЕ !
Кога стоката се оди преку царината, тоа може да предизвика должност која треба да се плати од страна на корисниците. Во оваа ситуација, ве молиме понуда поврзани документи да помине низ формалностите на царинење, така што ќе може да добијат производи во времето.
На производи во нашата продавница доаѓаат со 6 месеци гаранција. Ако вашиот објект се скршени во текот на користење, во овој период, ве молиме да ни испратите фотографии или видеа на објектот. Откако ќе се потврди дека штетата е предизвикана од проблеми со квалитетот, ние ќе го препрати на нови една за вас, или за наплата на вашиот оригиналниот метод на плаќање во зависност од вашата ситуација.
Доказ за корисникот за LED светла :
Ве молиме да ни испрати јасни фотографии на крушка, покажувајќи со моќ и со исклучување соодветно. Ако фотографии се не доволно јасно или не се во можност да докаже дека LED светилка е дефектен, тогаш видеото е потребно. Ве молиме да се поврзете на сијалицата до 12 V адаптер и да покаже во видеото што ќе се правилно поврзани LED светилка на власт на глас.
Вештачки штета не е вклучена во политика на враќање. За било какви други проблеми, ве молиме контактирајте со сервисот.
Вашата поддршка и позитивен фидбек е многу важно за нас. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди преглед!
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме оставете порака. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Пред да замине на негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Со професионалност и чесност ние ќе се потрудиме да ви понудиме најдобро решение.
Ви благодариме за разбирањето!

Главните својства

Специјални Функции:
Со белата ангел очи
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Jeep Модел:
Cherokee
Cherokee-Година:
2015,1991,2001,2000,1995,1999,1994,1992,1998,1997,1990,1996,2014,1993
Бренд Име:
ESYAUTO
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Име На Модел:
ТА-4-030
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Дијаметар:
4inch
Материјал Тип:
алуминиум pc
Големина:
4 inch
моќност:
30W*2 парчиња
Напон:
12-24V DC
Ореол Прстен Боја:
Бела
Лумен:
1440lm*2
Температура На Боја:
6000k (Бела)
Водоотпорен го оценувате :
IP67
meterial:
Diecast алуминиум домување
живот:
повеќе од 30000hours
боја:
Црна

Избор на купувачот