1 Buc 32-милиметри Понесе 90mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA32-90
Ново

1 Buc 32-милиметри Понесе 90mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA32-90

DEN 684.00
DEN 720.00

Во форма достапна за нарачката


Име На Производ : Воздух Цилиндар
Модел : СДА 32x90
Род : 32-милиметри
Удар : 90mm
Материјал : Нерѓосувачки челик
Работната Течност : Воздух

Главните својства

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
SDA32-90

Избор на купувачот