100pcs/set Електрични Алатки Дрвена Кутија Додаток за Полнење 3мм Вратило Дупчење Машински Мелење Sharping Полирање Dremel Додатоци
Ново

100pcs/set Електрични Алатки Дрвена Кутија Додаток за Полнење 3мм Вратило Дупчење Машински Мелење Sharping Полирање Dremel Додатоци

DEN 575.00
DEN 638.40

Во форма достапна за нарачката

100 Pc Ротари Алатка Додаток Малку Сет За Dremel 1/8" БР Се товари повеќе се користи од вашиот Dremel ротари алатка со овој комплетен сет на битови кои се за употреба со нерѓосувачки челик, хром и скапоцени метали. Тоа е за Чистење,полирање,Мелење,Deburr,Заврши. На битови се вклопуваат Dremel ротари алатки кои ги 1/8" шахти Сосема нов и заградени во smart дрвени чување Вклучува 1 или повеќе од следните : Камен за брусење малку Месинг жица тркала Најлон наежвам тркала Месинг првенство четка Најлон наежвам првенство четка Најлон наежвам четка Месинг четка Дијамант обложени малку Пресврт брус Сечење тркала Дијамант обложени тркала Пескарење диск Пескарење тапан Волна полирање тркала Мелење тркала Mandrel Пескарење тапан mandrel Острат камен Соединение

Главните својства

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
l 1/8 БР
Тип:
Абразивни Диск
Големина:
l 1/8 NR

Избор на купувачот