и Модерна Калено Стакло Десктоп Компјутер Дома Едноставна Студија Биро Простор за Заштеда на енергија
Ново

и Модерна Калено Стакло Десктоп Компјутер Дома Едноставна Студија Биро Простор за Заштеда на енергија

DEN 13243.00
DEN 19192.32

Во форма достапна за нарачката


Важно Известување
Pleaes контакт со нашата служба за корисници пред цел, така што можеме да понудиме подобра услуга за вас.
- - - - - - -
Ве молам, разберете дека стоката се испраќа од нашата фабрика.
И стоки имаат соодветна фабрика за пакување.
Па тоа треба да се собраа повторно кога пристигна до вашето место.
И тоа ќе биде лесно да се соберат.
Ако имате било какви прашања за поставување на стоките.
Ве молиме слободно контактирајте со нас.
- - - - - - -

Главните својства

Бренд Име:
ECMARVELLOUS
Број На Модел На:
BAZ
Материјал:
Метал
Стил:
pc биро
Укината:
No
Големина:
N/A
Е Приспособена:
N/A
Шема:
N/A
Место на Потекло:
Кина
Со Ролки:
No
Сцена:
Дома
Со Складирање:
No
Со Кабинетот:
No
Со Тастатура Полица:
No
Тип:
Училишниот Мебел
Специфични Употреба:
компјутер биро
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел

Избор на купувачот