21.5 24 32 42 инчен екран на допир за сите во еден led lcd pc тв рекламирање wechat whatsapp signage киоск тотем презентер со печатач
Ново

21.5 24 32 42 инчен екран на допир за сите во еден led lcd pc тв рекламирање wechat whatsapp signage киоск тотем презентер со

DEN 91200.00

Во форма достапна за нарачката


21.5 24 32 42 инчен екран на допир за сите во еден led lcd pc тв рекламирање wechat whatsapp signage киоск тотем презентер со печатач
Опис На Производот
Спецификација
LCD
екран бренд
Samsung / LG
Големина
50"
резолуција
1920*[email protected] HZ
Приказ На Односот На
16 : 9
одговарајќи време (ms)
5
контрастот
1000 : 1
осветленоста
300cd/m2
агол на гледање
176°/176°(H/V) 60-80 степен
боја
16.7 M
Допир
параметри
Допир технологија
инфраред multi touch технологија
Допрете тип
6 / 10 точка инфраред допир ( Оптички )
Екран на допир за сетилните
прста,пенкала,било други непроѕирни објекти
резолуција
4096*4096 / 32767*32767
Брзина
3 MS : 8ms
Допрете број
иста позиција 60000000 пати повеќе
Допрете систем за напојување
USB5.0 V директни напојување
оперативен систем
Windows, Linux, Android, MAC
Откривање Функција
поддршка доаѓа со софтвер за тестирање на функција, може да го тестира опрема е добро или лошо
Далечински надградба карактеристики
поддршка за далечинска контрола на допир хардвер (MCU) функција
Прецизноста на позиционирањето
помалку од 2mm
Земање мостри стапка
не помалку од 120 Hz
PC Конфигурација
ПРОЦЕСОРОТ
Intel 1037 U / i3 / i5 / i7
Плоча
Intel H81
Меморија
≥ 4 G
HDD
500 G
WIFI (Изборен)
Факултативна
Основната фреквенција
350 MHz
процесор со фреквенција
3.3 GHz-4.0 GHz
RAM меморија
1 GB DDR3
Графика
Интегрирани
Звучна картичка
Интегрирани
ТВ Параметри
ТВ Стандард
NTSC M/N,ПАЛ BG/DK/I/H,SECAM L/L
Мултимедијални Формати
MPEG1,MPEG2,MPEG4,H264,РМ,RMVB,MOV
USB2.0 Мултимедијална Репродукција
Видео/Аудио/Слика
USB Систем Надградба Онлајн
Поддршка USB онлајн надградба функција
Резолуција
Макс 1080 P
АУДИО РЕЖИМ
B/G, D/K, I, L/L, M/N
HDMI
В1.3, 720 P/1080 P
HDCP
В1.1
Скенирање Формат
Поддршка за 1080 P Видео crisscross DAS (Динамички Адаптивни Скенирање )
Рог
2*10 W
пристаништа
HDMI Влез порта
1 линија
VGA Влез порта
1 линија
USB 2.0
2
USB 3.0
2
PC Аудио приклучок
1 линија
RJ 45
1 линија
ЛИНИЈА-OTU
1 линија
Микрофон-ВО
1 линија
DC
1 линија
Y/pb/cb/pr/cr inport
1 линија
RF влез порти
1 линија
Моќ Снабдувач
Моќност
AC 110 V~240 V,50/60 HZ
oprating средина
работа темп
0°C-40°C
складирање temp
-20°C-60°C
Работата На Влага
20%-80%RH
Складирање На Влага
10%-75%RH
Додатоци
Додатоци
Возење CD, Power Кабел, Далечински Контролер
Тежина
Нето weght
56 Kg
Бруто тежина
65kg

Главните својства

Стил:
боја
Број На Модел На:
AM6456457
Бренд Име:
GXST
Тип:
Ласерска

Избор на купувачот