СКАРА@FUKA Автомобил во Внатрешноста на Вратата Прозорец Подигнете го Вклучите Панел Покрие Трим Стил Налепница од Нерѓосувачки Челик се Погодни За BMW 5 Серијата F10 201
Ново

СКАРА@FUKA Автомобил во Внатрешноста на Вратата Прозорец Подигнете го Вклучите Панел Покрие Трим Стил Налепница од Нерѓосувачки

DEN 1361.28

Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ Note : да Предизвика листа на возила само за референца. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена. Не заварување е потребно.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Издржливи и боја нема да избледи надвор. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Тоа доаѓа со претходно применети црвено 3 M селотејп
Инсталација
А) ве Молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи го. Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период. Лесна инсталација. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Origial големина дизајн совршено се вклопува.
Состојба : 100% Сосема нов и Добар квалитет
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Вклучува : 4pcs на Еден Сет
Fitment : Одговара За Б-M-W 5 серија F10 520 LI 525 LI 11-2016 LHD (Само одговара за Левата Рака се Вози Автомобил)
Функција :
1.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу! Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во вашиот удобен. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Се надополни изгледот на внатрешноста на вашиот автомобил.
Настава : Оваа ставка не доаѓаат со упатство за инсталација
Пакетот вклучува : 4 Pcs / Set Внатрешната Врата Прозорецот за Префрлање Копчето Маска
1. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.

Главните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Име На Модел:
BMW
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
00inch
Година:
2011-16
Објектот Должина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Висина:
00inch
ОДГОВАРА ЗА:
Bmw Серија 5
Инсталирајте место:
Прозорецот Подигнете Го Вклучите Панел Маска
Направен во :
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот