IJD8367 Црвено/Сино/Multicolor Стакло Цвет Срцето Pendant Жените Шарм,Нови Murano Keepsake Накит Cremation Ѓердан за Пепел
Ново

IJD8367 Црвено/Сино/Multicolor Стакло Цвет Срцето Pendant Жените Шарм,Нови Murano Keepsake Накит Cremation Ѓердан за Пепел

DEN 405.60

Во форма достапна за нарачката


Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys
Повеќе од 10 години на производство искуство
Прилагодено дизајн ,слободни гравирање ,
Одличен за по-продажбата на услугата
Ние, главно, се прават квалитетни производи , ние сме тука и подготвен да одговори на турнеја прашања веднаш . Ако имате било какви прашања , ние ќе се потрудиме да ви помогне .
Производ Детали :
Начини На Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги :
1. Ако ви треба брза испорака од Експрес (EMS, Fed Ex, DHL), plsease да контактирате со нас преку trademanager . Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2. Ние би сакале да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна корист и заеднички развој.
3. Ние нудиме на големо на услугата,трговија на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред ,оставете порака на нас,ние ќе ви даде најдобра цена.тогаш може да го плати.
4. Ние сакаме да ти даде сите клиенти голем купување искуство,ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и можете да контактирате со нас пред да се направи нарачка.
5. Ако не доби својата цел за време на испорака датум,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе бидеме одговорни за вашата парцела и ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас .ви благодариме за вашето разбирање однапред.
6. Доколку ви се допаѓа нашата продавница : add to store листа доколку ви се допаѓа нашата содржина : додадете на листата со желби .
Имаат убав ден,ви благодарам за вашата соработка .
Пакување Детали :
Прашања и Повратни информации :
1.Ние ќе ја напушти 5 ѕвезда повратни информации откако уплата
2.Ако сте задоволни со предмети и serviceof нас,pleaseleave ни 5 ѕвезда повратни информации.
3.Ако имате било какви прашања ,pls ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.
4.Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми,па ние може да го поправам и да бидете среќни.ви благодарам многу.
Наплата и Враќа :
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме ни e - mail.

Главните својства

Главниот Камен Боја:
Pendant само, Pendant со синџир, Ѓердан и кутија, Ѓердан кутија инка, 5pcs pendant само, 10pcs pendant само
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Бренд Име:
impressjewelry
Број На Модел На:
IJD8367
Функција:
Фитнес Тракер
Pendant Големина:
20mm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Пепел Hodler
Накит Тип:
cremation накит
боја:
тон сребро.
Pendant капацитет:
1 кубни инчи
квалитет:
AAAAA+
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
Тежина:
About 13g
Is_Customized:
Yes
Peckage :
1pcs мали oppbas
Трговија На Големо Бизнис:
Достапен/ Правни Основи Контактирајте Со Нас
Адреса на фабрика:
DongGuan Кина

Избор на купувачот