Тифани светилка Pendant Светла светилка бар и ресторан комплекс класичен грозје боја на стакло балкон LU718120
Ново

Тифани светилка Pendant Светла светилка бар и ресторан комплекс класичен грозје боја на стакло балкон LU718120

DEN 7008.00

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на осветлување продавница
Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.
Почитувани купувачи
Информации за производот преглед
[боја] : како што е прикажано
Главен материјал : стакло
Тело материјал : Железо
Извор на светлина тип : E27
Извор на светлина : без извор на светлина
[напон] 90v-260v (ние работиме со вашата земја)
Големина

Главните својства

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Заврши:
Железо
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Техника:
Перфориран
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Осветлување Област:
15-30square метри
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
1
Место:
Салон
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
00

Избор на купувачот