4 Парчиња/Set Дрво Црна Chamfer Countersink Вежба Малку ( 6# 8# 10# 12# ) Chamfer Core Вежба Малку За Дрво
Ново

4 Парчиња/Set Дрво Црна Chamfer Countersink Вежба Малку ( 6 8 10 12 ) Chamfer Core Вежба Малку За Дрво

DEN 227.00
DEN 238.56

Во форма достапна за нарачката


4 Парчиња/Set Дрво Црна Chamfer Countersink Вежба Малку ( 6# 8# 10# 12# )
6# Должина : 55мм, Вежба малку дијаметар : 2.4 mm. Countersink дијаметар : 4.5 мм
Countersink Длабочина : 7mm, Прилагодлив за дупчење дупка длабочина : 5-25мм, месо тело : 6.35 mm Нето тежина : 10g
8# Должина : 60mm, Вежба малку дијаметар : 2.8 mm. Countersink дијаметар : 4.9 mm
Countersink Длабочина : 8мм, Прилагодлив за дупчење дупка длабочина : 10-30мм, месо тело : 6.35 mm Нето тежина : 10g
10# Должина : 65mm, Вежба малку дијаметар : 3.2 mm. Countersink дијаметар : 5.3 mm
Countersink Длабочина : 8мм, Прилагодлив за дупчење дупка длабочина : 10-35mm, месо тело : 6.35 mm Нето тежина : 10g
12# Должина : 70mm, Вежба малку дијаметар : 3.5 mm. Countersink дијаметар : 5.8 mm
Countersink Длабочина : 10мм, Прилагодлив за дупчење дупка длабочина : 15-40mm, месо тело : 6.35 mm Нето тежина : 15g
Пакување : 4 Парчиња по торба.
Бесплатен превозот. Производ Слика
Нашите Услуги

Главните својства

Месо Тело Форма:
Хексагонална
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
4pcs
Тип:
Основни Вежба Малку
Должина:
55мм 60mm 65mm 70mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво

Избор на купувачот