Нови Пристигнување! мулти-функција заеднички железнички инјектор дизел колектор 7mm,9mm,заеднички железнички jnjector дизел колектор,гориво колектор
Ново

Нови Пристигнување! мулти-функција заеднички железнички инјектор дизел колектор 7mm,9mm,заеднички железнички jnjector дизел колектор,гориво

DEN 811.20

Во форма достапна за нарачката


мулти-функција заеднички железнички инјектор дизел колектор
висок квалитет и брза испорака
две димензии : дијаметар 7mm и 9mm
Таа има дијаметар 7mm и 9mm во секој многу.
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card,Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Ако треба да се плати преку Pay Pal,pls контактирајте со нас.
1. Ние не бродот да P. O. Кутија, pls не ни остави валидна адреса & поштенски код. Валиден телефонски Бр. е исто така побара и важно за превозот. 2.Бесплатен превозот не вклучува даночни и далечински такса. Ве молиме проверете со вашиот Царински првите 3.Сите пакети за превозот до Русија треба целосно име и презиме 1.Ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации кога ќе го примите пакетот. 2.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што во прв момент. Ве молиме не го отвори спорот.

Главните својства

Тип На Објект:
Моторот Нега
Објектот Висина:
4inch
Специјални Функции:
заеднички железнички инјектор масло колектор
Објектот Дијаметар:
7cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Должина:
7inch
Материјал Тип:
Челик
Бренд Име:
Kawish
Име На Модел:
carwis008
Објектот Ширина:
4inch

Избор на купувачот