обичај печатени логото шопинг не ткаени торба/промоција рака се справи со подарок не-ткаени торба за мода
Ново

обичај печатени логото шопинг не ткаени торба/промоција рака се справи со подарок не-ткаени торба за мода

DEN 56640.00

Во форма достапна за нарачкатаСакате да ги разгледаме нашите повеќе информации за производот, ве молиме кликнете на нашите !

обичај не-ткаени торба
Цената е прилагодена цена,ако ви треба други големина,ве молиме контактирајте со нас.ние ќе го цитирам за вас во рок од 24 часа.
1.materails : 90gsm не-плетени ламиниране,
2.печатени : 1 вид на боја лого.ве молиме испратете го вашето уметничко дело на мојата е-маил.
3.големина : 40x30x10cm
4.количина : 1000pcs,ако ви треба повеќе квантитет,ве молиме контактирајте со нас,

Главните својства

Производ големина:
30x40x10cm
Број На Модел На:
не ткаени торба
is_customized:
Yes
Материјал:
Не-плетени Ткаенини
Бренд Име:
wenpack
Тип На Производ:
Подарок Перница & Носители

Избор на купувачот